Všimněte si

arr3Poměr cena/kvalita Vína Arnoux et fils nabízejí výborný poměr cena/kvalita, například: Prakticky všechna vína se...

NAŠE NABÍDKA - NAŠE VÍNA » Co nabízíme
Co nabízíme

Naší snahou není být pouhým internetovým obchodem.

Těch je již více než dost, tak proč vytvářet další?

Naší snahou také není konkurovat v ceně a šíři nabídky supermarketům, nabízejícím velkoobjemová, „průmyslová“ vína.

Těch je již na trhu až příliš, tak proč nabízet další?

Co tedy naší snahou je?

Chceme rozšířit povědomost o vínech z Jižní Rhony, oblasti která je u nás (možná i díky časté orientaci obchodů na méně kvalitní vína z této oblasti) stále neprávem podceňována, a povědomost o Francouzských vínech se tak často redukuje pouze na vína z oblastí Bordeaux či Burgundska.

Rádi bychom oslovili zejména ty o kterých platí že:

  • Ocení dobré víno, vína z Jižní Rhony znají, a právě proto hledají možnost nákupu kvalitních vín z této oblasti za ceny téměř stejné jako přímo ve vinařství
  • Ocení dobré víno, vína z Jižní Rhony příliš neznají, a mají chuť poznávat nové
  • Ocení dobré víno, chystají se do oblasti Provence a rádi by se předem připravili na to co jim tamní vinaři nabízejí
  • Ocení dobré víno, vrátili se z oblasti Provence, a rádi by si na čas strávený tam u sklenky zavzpomínali
  • Ocení dobré víno, a nechtějí za něj platit absurdně nadsazenou cenu ve srovnání s tím, za kolik by stejné víno pořídili přímo ve Francii

Soustředili jsme se na vína od dvou prověřených producentů - vinařsví Arnoux et Fils a vinařství Domaine Maby. Vína z těchto dvou vinařství poskytují celkem ucelený průřez nabídkou Jižní Rhony, počínaje základní apelací Cote du Rhone, až po vína z nejprestižnějších „Cru“ Jižní Rhony, jako je Chateauneuf du Pape, Gigondas či Vacqueyras, Lirac, v nabídce se objevují i vína z vybraných oblastí severní Rhony.

Nabízíme hlavně červené víno, které je na Jižní Rhôně zcela oprávněně dominantní. Nabídku doplňujeme růžovými víny zejména z oblasti Tavel (považované za nejlepší apelaci růžových vín ve Francii), a z nabídky bílých vín pak dvěma povedenými víny z oblasti Lirac.

U nás si nemusíte víno kupovat pouze na základě viněty či popisku (i když samozřejmě můžete). Rádi bychom vám však nabídli i možnost ochutnat, abyste si sami mohli vybrat co vám nejvíce vyhovuje. Pro detaily o možnostech ochutnávky se prosím podívejte ZDE.

Stojíme o to zájemce o naše vína poznat i osobně a dozvědět se tak více o jejich potřebách a individuálních požadavcích. Jsme ochotni vyhovět i Vašim speciálním přáním, například jsme tak schopni vám na základě Vaší specifikace připravit na míru vína určená na skladování ve vašem sklepě apod.